Tužiteljica zaboravila na ročište
Sara Grković jučer je u sudnici djelovala kao uplašena djevojčica. Vidjelo se da jako teško proživljava situaciju i dolazak na sud
Komentari 1
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Čudan zako teži oblik jer je učinjen prema bliskoj osobi jedan ubod jedna godina i sve do osam uboda osam godina.ali ako je jedan ubod a osoba ti nije bliska dobiješ ukor.