Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 22
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
'Kukavični čin'
Povratak na članak

'Užasni teroristi. To je toliko bolesno da nedostaje riječi'

Američka pop zvijezda Ariana Grande, na čijem je koncertu u Manchesteru bombaš samoubojica prije dva tjedna ubio 22 osobe, rekla je kako se "moli za London".

Komentari 9

RO
robertbruckner
09:18 04.06.2017.

Ne radi to Tramp, eu je zabranio svojim gradjanima nosit oruzje, to smije samo; lopovi, teroristi, a domacis e nesmiju braniti jer to onda iritira muslimane da je ne mozeju tamaniti.

VL
RO
robertbruckner
09:19 04.06.2017.

Tramp lako je vama u americi vi ste svi naoruzani, pa i mozete svakog ko psa likvidirat koji bi sta pokusao, toga nema u europi, u europi je zabranjeno da se sam BRANIS

VL
Avatar babas
babas
12:33 04.06.2017.

Multikultura u Europi za koju se zalazu svi liberali i lijevi poput Sorosa i esdepeovaca i desni poput Merkelice i Plenkija,uzima sve vise svoj danak u krvi. Srecom mi zasad nismo napadnuti,ali pitanje je samo vremena kada ce se krv nevinih poceti prolivati i hrvatskim ulicama.

VL
RO
robertbruckner
09:20 04.06.2017.

Sa druge strane tocno je da je sad drugo vrijeme, ali u 900 godina englezi su u ime kralja osvajali i ubijali po cijelome wsvijetu i pobili na milijune ljudi, zene i djece, i nikome nista.

VL
AO
ante.oreskovic75
13:03 04.06.2017.

Kad su svi tako oštro osudili ubojice mogu i ja,oštro ih osuđujem.Sada treba vidjeti gdje će ti velikani prošetati bez osiguranja i blindiranih vozila prije nego nešto konkretno učine!Istina Englezi su činili zlo i uvijek misle da su iznad drugih,činili su ga mnogo i u Indiji no tamo žive razumni ljudi i ne vraćaju to zlo nedužnima u ime svoga božanstva!

VL
AN
anticenzura
11:42 04.06.2017.

Svjetski ''celnici'', a ni be sta narod veli. Narod se strogo protivi pomahnitaloj politici otvorenih vrata komesara EU prcijetine, sto oni redovno ignoriraju i prijete sankcijama zemljama koje nece da ih ugoste. Naravno ne kolju njih teroristi, oni odaju naokolo sa osiguranjem i vojskom naoruzanom do zuba, u blindiranim limuzinama, a gradjani placaju glavom ceh njihove bolesne politike. Vidjet cemo dokle ce se izivljavati na narodu, po komentarima gradjana na drustvenim mrezama, nece jos dugo.

VL
DU
Deleted user
13:18 04.06.2017.

Užasan zločin ! ....ali neko bi Englezima trebao objasniti ko je inicirao to ludilo i da upravo njihovom zaslugom već 1oo godina svakodnevno ginu civili u Palestini , 15 godina u Iraku i Afganistanu a potom i u Libiji ,Sirijiiriji ,Jemenu ...Životi tih ljudi su jednako vrijedni kao i životi Engleza !

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.