Tri godine uzimao naknadu za prijevoz na nepostojeću terapiju
Krivotvorena je uvjerenja uz potvrdu o visini mjesečne karte autoprijevoznika predavao Zavodu za zdravstveno osiguranje, na osnovu čega mu je na njegov tekući račun isplaćeno više desetaka tisuća kuna kao naknada za putne troškove.
Komentari 2
DU
To je prijevoz a što je sa fiktivnim radnim stažom i mirovinama iz bivše juge?
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Novac će vratiti; sljedi kazna i debele kamte na tu dosjetku. Pitanje je od koga je tu ideju pobrao i ima li više tako pametnih da to prakticiraju !?