Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 158
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
EU parlamentarci
Povratak na članak

Traže istinu o Đinđićevu ubojstvu kao uvjet Srbiji za ulazak u EU

U pismu zastupnici izražavaju zabrinutost zbog nagađanja da bi Radomir Marković, bivši šef Miloševićeve tajne policije, mogao biti pušten na slobodu.

Komentari 2

GE
generalsaosnovnom
10:26 24.01.2014.

S obzirom da su se Đinđićeve ubice posle atentata dugo šetale po hrvatskoj sa hrvatskim dokumentima to pitanje parlamentarci trebaju slati na zagrebačku adresu a ne beogradsku, mnogo više odgovora na sva takva pitanja ima Zagreb jer je logistika uglavnom stizala iz njega!

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.