Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 21
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Istraga u tijeku
Povratak na članak

Tragedija u Mađarskoj: Dječak se ugušio nakon što mu se oko vrata omotao povodac za pse

Dječak (5) umro je u mađarskom gradu Várpalota nakon što mu se tijekom igre povodac za pse omotao oko vrata i ugušio ga. Dadilja je odmah kontaktirala policiju i hitnu pomoć. Provodi se istraživanje kako bi se utvrdilo postoje li elementi kaznenog djela

Komentari 0

Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.