U prometnoj nesreći poginuo bračni par, dijete ozlijeđeno
Uz Hitnu liječničku službu morali su intervenirati i vatrogasci kod izvlačenja tijela i preživjele osobe.
Komentari 20
Dokle vise???????? Krenite s oduzimanjem vozackih na dozivotno!!!!!!!!!!!!!!
Ratno stanje. 😱
Ovo je poprimilo epidemijske razmjere.
Opcenito, vozacka kultura sudionika u prometu u RH nije pratila razvoj tehnologije u auto-industriji. Prometni znakovi su tu da bi se ignorirali a o nedostatku postovanja prema policiji da ne spominjem. Zato caruje bahatost, lakomislenost i arogancija medju vozacima u u RH. Nesrece i smrtni slucajevi su jasna psljedica toga.
Ne može ni jedan dan bez mrtvih ! 😱🙄☹️
Na slici 4 vide se tragovi kocenja, cini se da je izbjegavao nesto ili nekog?
Kamere na svakih 100 metara po cijeloj državi !
Uspori, brzina ubija. I ostavi se razgovora...
Koliko ljudi divljaju po cestama ni malo me ne čudi ovoliki broj poginulih.
Puno ljudi u Hrvatskoj strada u prometu natprosječno puno
Znači ovo je najnovije nakon onog djedice što je sa sobom odveo dvoje ljudi.... STRAŠNO! Ovo je gore od rata...
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Suvozači uopće ne reagiraju kad ih manijak vozi !!!!