Tomo Opačak: Da treba, prikupio bih i milijun potpisa!
- Hrvatskoj je više nego ikada potrebna treća opcija. Ostali kandidati samo lažu narod. Mladi nam odlaze iz zemlje, a oni, umjesto da pokrenu gospodarstvo, zapošljavaju podobnike – kaže Opačak
Komentari 2
Hrvatska ne moze stati na noge dok se narod ne ujedini i ne uzme svoju drzavu u svoje ruke. Hrvatska u Europskoj uniji ce uvijek imati ove probleme, bez obzira tko bio na vlasti. Drzave clanice EU ne vode njeni politicari nego domace i strane korporacije, zajedno sa bankama. Nasa drzava da bi prosperirala treba izici iz Europske unije, bez pardona, i bez straha ikakvoga, nije Europska unije jedina na svijetu. Osim ove klike farabuta svaka drzava ima trziste od nekoliko miliardi dusa, Svicarci i Norvedjani nisu blesavi sto se ne pacaju sa ovima. Britanci i Francuzi se sigurno izici. Treba izici iz NATO bande, i ovdje drzava ima ogroman trosak. U drzavi treba nacionalizirati glavne banke, glavne strukture i infrastrukture, blokirati sve vrijedno nacionalno bogatstvo, i rastjerati sve te lopove sto unistavaju naciju. Nasa drzava ima potencijala da prehrani 25 miliona dusa, a ovi izdajnici sve uvoze, guse domacu proizvodnju i stoje na raspolaganju stranim banditima da se bogate na nasem narodu. To je opasna mafija, organizirani kriminal, citav lanac kroz citavu drzavu, u svim porama drustva. Treba se boriti protiv toga zla, narod se mora osvjestiti prije no sto ne bude kasno.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
lik kaže kako bi bez problema prikupio milijun potpisa... a onda unajmljuje 14 (četrnaest!!!) ljudi da mu prikupe 10.000 potpisa??? netko tu nije baš svoj...