'Mi s Mostom imamo nekad duge i mukotrpne pregovore, ali uvijek to završimo'
"Očekivao sam da će Vlada prodiskutirati takve kandidate. U svakom slučaju, drago mi je da je ova trakavica prestala", rekao je Karamarko u Virovitici odgovarajući na novinarsko pitanje čudi li ga što ga nitko ništa nije pitao u odabiru čelnika SOA-e s obzirom na iskustva koje ima
Komentari 19
Tomo završi te unutarstranačke izbore i posveti se vođenju države.ovaj cirkus se više ne da gledati.ili sve dovedi u red ili sve rasturi i na nove izbore.ionako je sve na tebi.
Karamarko je nagazio udbu i brzo ce je iskorjeniti. Zbog toga i je u udbinim medijima najnepopularniji a većinu udba kontrolira na ovaj ili onaj način.
Most je ispao veća oporba HDZ-u od SDP-a i ostatka. SDP zahvaljujući tome može u miru odraditi izbore i pripremiti se za rušenje vlade... Amatersko-populistički pristup Mosta, svađa preko medija, medijsko podilaženje i ostalo zapravo blokira bilo kakve kvalitetne pomake na bilo kojem planu. Do sada se niti ne vide naznake ijednog pozitivnog pomaka, a kamoli nekakvih najavljivanih reformi... Izgleda da nam se smiješe izvanredni izbori, budući da je ovo zapravo blokada bilo kakvih kvalitetnih političkih odluka...
Velika je tvoja zrtva Karamarko!Nadam se da ce se to na kraju isplatit
Podrška Karamarku!
Prvo smetalo vlade.
Preferencija...jos jedna stara hrvatska rijec. Nevjerovatno kako nitko ne zeli govoriti hrvatski. Gdje god se moze, ubaci se englestina. Oreskovic u Hrvatskkom Saboru citira Pattona, novine i TV pune stranih rijeci, vecina natpisa u Zagrebu na engleskom...vi niste normalni! Kako vas nije sram?
Velka je tvoja zrtva Karamarko!Nadam se da ce se na kraju isplatiti!Od Kolinde i Oreskovica nije fer!
Gdje su Karamarkovi galamđije npr.Njonjica ostaviše ga da se sam baćka u glibu e moj Garavi priznaj da je bilo bolje uz Manolića
Svacam !
Kako vas fino u zdrav mozak! Divota za gledati ovog "izbornog pobjednika" kako ga Metkovac nateže! Neprocijenjivo!
Obadva obadva padose,no Kara Marko Hrvatska nepostoji radi MOSTa i HDZea,pa da vam je dozvoljeno unistavati Hrvatsku,ovim cirkuskim jahacima...........Kanadjanin nije vidio rata,nije bio cak ni dezerter,jer nije bio Hrvat za vrijeme rata....................Sve kontra od HDZe vizija i zelja,crkva i svetii oci moraju znati da Hrvatska nije HDZe i da bi se davno raspala da je sva HDZeova...........Ovakva unistavacka i cirkus vlada nije zapamcena u modernom svijetu,no trilateralka,suti izdavajuci interese Hrvatske.........
Mali Tomo sam na svijetu. Više ga niko netreba, niko ga nepita za mišljenje, uskoro će ga i žena ostaviti. Onda će ić hodži u džamiju da moli prvu ženu da ga pusti kući .
...aj muči tamo....šta ti znaš ??...
riješili su pitanje soa-e bez njega a on ih doveo na vlast,doveli su ga pred gotovo svršeno rješenje, .ni ljut ne može biti;)), sada mi ga je žao buhahaaaa,
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Božo kako pišu mnogi analitičari prepreka je ovjerena izjava kod biljeznika. Riješi se toga