Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 1
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Plenković o imenovanju ministričina brata:
Povratak na članak

"To nije nepotizam"

"To je bio javni natječaj, radi se o čovjeku koji se cijeli život bavi tim temama. Što se tiče potencijalnog sukoba interesa, ministrica nije ni bila na toj Vladi"

Komentari 40

MM
mali mate56
17:13 19.03.2018.

Konačno su se spojile dvije frakcije Komunističke partije, bravo!

VL
SA
Sabomerzel
17:01 19.03.2018.

BrataDubravke Šuice javi se na natječaj za direktora zračne luke ubDubrovniku i IZABERU ga, brat Nine Obuljen javi se na natječaj za direktora HAKOM-e inprođe. Gdje vi vidite nepotizam??

VL
KL
klokun
17:03 19.03.2018.

STOP nepotizmu!!

VL
DR
drugPlenky
18:26 19.03.2018.

A joooj premijeru!?

VL
BM
branko.mihalic1
17:29 19.03.2018.

samo kod nas

VL
Avatar U_hljeb U gsg vg
U_hljeb U gsg vg
23:23 19.03.2018.

Nema tu sukoba interesa i nepotizma.....on je samo brat prijateljice supruge premijera.... ni govora on je jako...jaaako stručna osoba.... išao je sigurno u glazbenu sa sekom ninom.... i malo sigurno naginje lijevo

VL
ZA
zarac
19:31 19.03.2018.

HDZ-ovci svaki dan dokazuju da su polupismeni. Pa dovoljno je, premijeru, samo otvoriti riječnik i pogledati značenje te riječi.

VL
DR
droza
19:49 19.03.2018.

Plenković je apsolutno u pravu. Tonko Obuljen čovjek je koji se ovim i sličnim poslovima bavi i bavio se dugi niz godina. Bio je i ranije šef HAKOM-a. Nadalje, za čovjekom se ne vuku nikakvi repovi, za razliku od smijenjenog Lučića. Osim toga, protiv njegova imenovanja "kukuriknuo" je ni manje ni više Glavašević. Pitam se, kakve je on imao kompetencije kada je izabran na mjesto pomoćnika ministra branitelja P.Matića, a da do tada nije imao ni dana radnoga staža. Za razliku od čovjeka kojega je prozvao, a čija su znanja i iskustva, neupitna.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.