Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 90
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
UNATOČ IZRAELSKIM UPOZORENJIMA
Povratak na članak

Tko sve priznaje palestinsku državu? Španjolska, Irska i Norveška danas objavile podršku

Dana 15. studenoga 1988., nekoliko mjeseci nakon početka prve intifade, vođa Palestinske oslobodilačke organizacije (PLO) Jaser Arafat proglasio je "uspostavu države Palestine" s Jeruzalemom kao glavnim gradom

Komentari 6

RC
rcuksel
14:40 22.05.2024.

Svi bi trebali priznat Palestinu jer Izrael je taj koji krade zemlju palestincima

VL
ME
Meter
08:32 23.05.2024.

Dvije jednakopravne države - početak rješenja.

VL
LU
lucio2
16:17 22.05.2024.

Super mi je drago za Palestince, najstrpljiviji narod na sviejtu! Nazalost ne mogu zamisliti Plenkovica da zauzme isti stav. On se permamentno udvara besprizornoj Ursuli koja stiti Izrael vise nego svoju Njemacku.

VL
PV
prcko.vita
13:23 22.05.2024.

Draga braćo Izraelci, vidite sada koliko je važno da HDZ i Domovinski Pokret suvereno vladaju pod palicom Amerike. Živjela Amerika. Vjerujem da će uskoro Američki dolar biti jači i od Eura.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.