Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 5
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Večernji tv
Povratak na članak

Zaiskrilo na sučeljavanju: Radolović: Znam da ga boli pitanje zdravstva...; Miletić: Nema male hitne i velike hitne

Kandidati u 90 minuta odgovaraju na pitanja gospodarenja otpadom, bespravne gradnje, demografskog rasta i ostalih problema s kojima se Istra suočava.

Komentari 4

TA
Talleyard
15:44 23.04.2025.

Šaka jada i sramote, tu nema domoljublja, poštenja već samo grabež.

VL
ZO
Zorica48
14:11 24.04.2025.

Samo ne.hadeze na vlast.u.Istru. Znamo.da su zupanije najnerazvijenije gdje su oni.na.vlasti. Recimo.Slavonija.Ulupali.silne milijarde i.nista. Napustena-raseljena. Sve manje poljoprivrede.a.sve veci.uvoz.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.