Tisuće Peruanaca na ulicama: Jedni zbog podrške predsjedniku, drugi jer su uvjereni u izbornu laž
Prema službenim rezultatima Castillo je dobio 44.000 glasova više od Fujimori nakon što su prebrojani svi glasački listići, ali je desničarska kandidatkinja zatražila poništavanje glasova, većinom onih iz ruralnih područja u kojima većinu imaju ljevičari, tvrdeći da se radi o izbornoj prijevari za što nije ponudila mnogo dokaza.
Komentari 1
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Pobijedit ce onaj za koga se Amerika odluci.