Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 28
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
TROJE POGINULIH
Povratak na članak

UŽIVO Ravnatelj županijske Hitne: Komunikacija je bila otežana jer su ozlijeđeni stranci

Prve informacije pokazuju da su se sudarili terenac i osobni automobil, a doznaje kako je kombi bio mađarskih registracija, dok je automobil bio riječkih registracija

Komentari 9

DU
Deleted user
10:38 06.01.2024.

Ilegalnim uzrupatorima granice omogućiti stan u Zagrebu i mjesećni džeparac dok se ne snađu za dalje.... A zakon i represiju provodit samo nad vlastiti građanima koji to financiraju da ne bi slučajno postavili nezgodna pitanja ili, ne dao Bog, se nešto bunili.

VL
Avatar NenadNikolicZagreb
NenadNikolicZagreb
12:41 06.01.2024.

Pojavljivanje mađarskih vozila za potrebe šverca ljudi ali i maloljetnika na hrvatskim cestama je nova eskalacija prema Hrvatskoj. Potrebno bi trajno oduzimati vozila koja se koriste za šverc ljudi i djece, a u suradnji s drugim državama krenuti snažnije u razbijanje švercerskog kartela.

VL
VA
vapor
10:45 06.01.2024.

Najviše mi je žao tog dečka sa vječitom traumom ubijenih roditelja. Tko će odgovarati za to i tko će mu isplatiti odštetu za smrt roditelja, za svu bol, tko će ga odgajati, školovati ...

VL
Avatar Cinco
Cinco
08:04 06.01.2024.

Prema neslužbenim informacijama s terena, terenac Mitsubishi najvjerojatnije je prevozio migrante jer je u vozilu sa sedam sjedala (5+2) bilo čak 12 osoba, tj. vozač i 11 putnika. Nakon strašnog udara svi oni poispadali su iz vozila. Vozač je naa mjestu smrtno stradao a putnici su zadobili ozljede. U vozilu Alfa Romeo riječkih oznaka navodno su smrtno stradali supružnici. Dijete koje je bilo s njima u autu navodno je zadobilo ozljede.

VL
LO
lojtra1
11:42 06.01.2024.

U svojem nasrtaju na europu nema kaznenog djela koje nisu počinili. Nažalost i sa smrtnim ishodima.

VL
HU
Humljak
16:35 06.01.2024.

Do kada će mo dozvoliti skojevcima da rastakaju što smo krvlju stvorili. Ovo je najveći udar na hrvatsko biće nakon Sutjeske i Bleiburga. Tada smo imali reprodukcijski potencijal a sada …., ali ima nade, ima nas još Hrvata. Dolaze novi tići obrazovaniji, osvješćeniji koji će im polomiti zube.

VL
PL
plotto
16:46 06.01.2024.

Ilegalni migranti prolaze kroz RH kao kroz sir .Po čijem to nalogu policija ne djeluje preventivno.Briselski ćato se pravi gluh i slijep ,a znamo da slijedi naredbe iz Brisela. Ova je država uzalud ratovala i izborila se za suverenu državuu jer će ju ovi globalistički poslušnici uništiti u rekordnom roku.

VL
Avatar Tata za Ustav
Tata za Ustav
17:21 06.01.2024.

Tko je vozio kombi? Banožić? Žalac? Dekanić? Neki drugi hadezeovac?

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.