UŽIVO Ravnatelj županijske Hitne: Komunikacija je bila otežana jer su ozlijeđeni stranci
Prve informacije pokazuju da su se sudarili terenac i osobni automobil, a doznaje kako je kombi bio mađarskih registracija, dok je automobil bio riječkih registracija
Komentari 9
Pojavljivanje mađarskih vozila za potrebe šverca ljudi ali i maloljetnika na hrvatskim cestama je nova eskalacija prema Hrvatskoj. Potrebno bi trajno oduzimati vozila koja se koriste za šverc ljudi i djece, a u suradnji s drugim državama krenuti snažnije u razbijanje švercerskog kartela.
Najviše mi je žao tog dečka sa vječitom traumom ubijenih roditelja. Tko će odgovarati za to i tko će mu isplatiti odštetu za smrt roditelja, za svu bol, tko će ga odgajati, školovati ...
Prema neslužbenim informacijama s terena, terenac Mitsubishi najvjerojatnije je prevozio migrante jer je u vozilu sa sedam sjedala (5+2) bilo čak 12 osoba, tj. vozač i 11 putnika. Nakon strašnog udara svi oni poispadali su iz vozila. Vozač je naa mjestu smrtno stradao a putnici su zadobili ozljede. U vozilu Alfa Romeo riječkih oznaka navodno su smrtno stradali supružnici. Dijete koje je bilo s njima u autu navodno je zadobilo ozljede.
U svojem nasrtaju na europu nema kaznenog djela koje nisu počinili. Nažalost i sa smrtnim ishodima.
Do kada će mo dozvoliti skojevcima da rastakaju što smo krvlju stvorili. Ovo je najveći udar na hrvatsko biće nakon Sutjeske i Bleiburga. Tada smo imali reprodukcijski potencijal a sada …., ali ima nade, ima nas još Hrvata. Dolaze novi tići obrazovaniji, osvješćeniji koji će im polomiti zube.
Ilegalni migranti prolaze kroz RH kao kroz sir .Po čijem to nalogu policija ne djeluje preventivno.Briselski ćato se pravi gluh i slijep ,a znamo da slijedi naredbe iz Brisela. Ova je država uzalud ratovala i izborila se za suverenu državuu jer će ju ovi globalistički poslušnici uništiti u rekordnom roku.
Tko je vozio kombi? Banožić? Žalac? Dekanić? Neki drugi hadezeovac?
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ilegalnim uzrupatorima granice omogućiti stan u Zagrebu i mjesećni džeparac dok se ne snađu za dalje.... A zakon i represiju provodit samo nad vlastiti građanima koji to financiraju da ne bi slučajno postavili nezgodna pitanja ili, ne dao Bog, se nešto bunili.