TRAGEDIJA NA CESTI

FOTO Detalji užasa kod Dubrovnika: Odlomila se ogromna stijena i pala na auto, čovjek na mjestu poginuo

Nesreća u Dubrovniku
Dubrovački dnevnik
18.02.2025.
u 08:39

U prometnoj nesreći jedna osoba je poginula, druga je prevezena u bolnicu

Teška prometna nesreća dogodila se oko 7.30 sati, na državnoj cesti D-8 kod Dubrovnika. Naime, vozilo dubrovačkih registarskih oznaka, koje se kretalo iz smjera Župe dubrovačke prema Dubrovniku, pod još neutvrđenim okolnostima, prevrnulo se na krov. Na mjestu događaja smrtno je stradala jedna osoba, a jedna je osoba zbog zadobivenih ozljeda prevezena u dubrovačku bolnicu gdje joj se ukazuje liječnička pomoć.

Kako javlja Dubrovački dnevnik, prema neslužbenim informacijama i tvrdnjama sudionika u prometu odlomila se stijena koja je pogodila kombi. "Stijena je pala direktno na auto. Dogodilo se dvije sekunde prije nego što sam došao. Stijena je imala više od tone. Odlomila se s brda. Išla je sigurno 300-400 metara i dobila to ubrzanje. Auto je totalno skršen, kao da je avion na njega pao", rekao je čitatelj za 24sata.

Promet je potpuno zatvoren,  odvija se alternativnim putem preko Komolca i Brgata. Slijedi očevid na mjestu događaja kojim će rukovoditi zamjenica općinskog državnog odvjetnika.

Ključne riječi

Komentara 5

ZE
zeky
10:07 18.02.2025.

E, šta ti je sudbina.

CR
crocro
10:13 18.02.2025.

Hrvatska ima sve redovne službe, koje čine sve što je u njihovim mogućnostima nakon nesretnog slučaja. Jer što će bezveze prije preventivno raditi ako netko ne pogine. Sve dok netko ne pogine, smatra se potpuno ispravnim i funkcionalnim. A kada izginu ljudi, to je onda radni nalog da se krene u popravak jer je to onaj trenutak kada se nešto pokvarilo a doi tada bilo ispravno. Tako da nitko nije kriv.

Avatar Zgubider..
Zgubider..
09:50 18.02.2025.

Kod nas se sve prepušta sudbini, pa kako bude. Ono, "a valjda neće mene"! Neko proaktivno djelovanje nadležnih službi je nepoznat pojam...

Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.

Želite prijaviti greške?

Još iz kategorije