Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 142
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
bizarna nesreća
Povratak na članak

Teretnjakom usmrtio vepra pa ga ubacio u prtljažnik

Šezdesetogodišnjak iz Buzeta o nesreći nije izvijestio ni policiju ni ovlaštenog lovočuvara

Komentari 9

KO
kocen
13:59 17.10.2012.

E, sad će nagrabusit,više nego da je udario pješaka.A naše sudstvo koje je inače najsporije na svijetu,če ga za tjedan dana zvat na raspravu kao da je napao predsjednika.

VL
DU
Deleted user
14:02 17.10.2012.

Zapravo čovjeka treba nagraditi jer je: Sklonio je strvinu s ceste. Nije uznemiravao državni aparat. Neće tužiti lovački savez za naknadu štete na autu. Nije povećao broj sudskih predmeta (danas jako vašno bliži se dan ulaska u EU) Neko vrijemeeme neće morati ići na ručak u pučku kuhinju pa će Linić nešto uštedjeti. .. .. ..

VL
XN
xnet0822
14:30 17.10.2012.

E sad će se bar sladiti sa veprovim gulašem ...

VL
SL
slavicabosnjak317
15:43 17.10.2012.

Al će se krčkat u kotlu!

VL
DA
danijeluskoci
17:54 17.10.2012.

lovišta bi trebala biti ograđena

VL
BR
BratCroat
18:31 17.10.2012.

Kakša je razlika između vepra i divlje svinje?

VL
UR
U-Ras
19:57 17.10.2012.

pa kak su ga skužili? Uostalom, šteta je veprovinu ostaviti da se baci.

VL
DU
Deleted user
17:54 18.10.2012.

Pa ima potpuno pravo. Da je prijavio, oduzeli bi mu vepra a on bi ostao "sjediti" na troskovima popravka ili bi se sve vuklo do besvjesti (po onom cuvenom paragrafu voznje neprilagodjenom brzinom!!!)! Ovako ce se barem najesti!

VL
AK
akil
14:49 19.10.2012.

Ima više glupih nego pametnih ljudi.Javljaju se a neznaju što je vepar,a što divlja svinja.U svakom slučaju vozač je napravio najbolju moguću stvar,jer L.Društvo bih mu trebalo platiti odštetu,a da je naletio još koji vozač šteta bi bila još veća.Očistio čovjek cestu i zato ga treba nagraditi a ne kazniti,

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.