Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 12
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
SULUDO VISOKE CIJENE
Povratak na članak

Taksi za 'samo' 1.500 eura! Cijene tijekom noći zbog Ultre odletjele u nebo

Prema screenshotu aplikacije za taksi prijevoz, do zračne luke za četiri osobe cijena između 4 i 5 sati je iznosila čak 100 eura

Komentari 38

Avatar NasaPosla
NasaPosla
15:35 13.07.2024.

Općenito sam za poduzetništvo,ali ovo spada u pljačku na n-tu!!!

VL
DU
Deleted user
16:56 13.07.2024.

Sve mora biti regulirano zakonom !!!! Ako nije imao istaknutu TAKVU cijenu po kilometru , zabrana rada , kazna 100.000 EUR !!!!!

VL
Avatar Scuderia
Scuderia
15:57 13.07.2024.

Dao bih vozaču 2 bureka za tu rutu. I to je to.

VL
XM
Xman
15:46 13.07.2024.

Nemam rijeci za opisati ovo.Nadam se da ce im doci glave pa da jednog dana vuku turiste za rukav da bi ih vizili .Drzava mora sdtati ovakvim ponasanju i pljacki nakraj i uvesti red.Zato necu dolaziti u Hrvatsku upravo zbog ovog plackaskog mentaliteta.Jeftinija je Turska ili Egipat a cijene i usluga bolji.

VL
MA
marijanka
17:01 13.07.2024.

i to sigurno bez racuna.Sto radi drzava?Zar im ne moze isto tako nabiti porez na zaradu pa nek se misle.Nije to neka novina.Na Zrcu je bio isti problem.Nasi taksisti.iznajmljivaci i ostali da ne nabrajam hoce za 3 mj.da zarade sto neki ne uspiju niti u par godina.O Lijepa moja Hrvatska.Bit ce kuknjave kad gosti potraze jeftinije i bolje usluzne destinacije.Ne mislite da su turisti bedasti.

VL
Avatar nisam..robot
nisam..robot
17:03 13.07.2024.

Izgleda ovi koji se živciraju nisu dobro pogledali. To kao kada navodiš da je neki automobil za 200.000 preskup a ono (Bentley) do kojega stoji neki Golf za 20.000 ali na njega se ne obazireš.

VL
IN
Ingmar
17:02 13.07.2024.

Prava država bi oduzela taxi licencu jer nam ruši ugled. Prevaranti!

VL
WI
wice
15:59 13.07.2024.

Živjela liberalizacija!!

VL
Avatar Bell940
Bell940
17:24 13.07.2024.

I sad nek neko veli, da je to normalno?

VL
DU
Deleted user
18:17 13.07.2024.

Nikad im dosta krađe

VL
IZ
izrazlica
16:19 13.07.2024.

žalosno je što se događa po obali, prodali smo dušu za šaku eura .. autentičnost, izvornost, to je ono zbog čega ljudi vole hrvatsku i dolaze ovamo, a upravo nam to nestaje pred očima

VL
LA
larala
17:51 13.07.2024.

U lopovskoj državi, lopovluk je posve prihvatljiv i normalan.

VL
Avatar Ričard
Ričard
22:14 13.07.2024.

ajde moln vas, ko od ekipe ima iljaduipol ojrona u takuinu

VL
DU
Deleted user
22:43 13.07.2024.

iskorištavaju jadne narkomane

VL
IH
iron.hide.54966
16:33 13.07.2024.

Doći će kraj i toj ultri, trajno i od koga će onda krasti... Tipično za nas, nesposobni su bili otići van i zaradit pa su na ovakav način odlučili pljačkati ljude. Uvjeren sam da su sve (promet) prijavili i ispostavili račune.

VL
Avatar tomsom
tomsom
22:19 13.07.2024.

Ultra pljačka.

VL
CI
Cibetka
15:48 13.07.2024.

Živjela liberalizacija taxi tržišta.Kaj ste mislili da je lopovski HDZ pisao zakone da prođete jeftinije ili da zaštite lopovluk i da pobere lovu od raznih aplikacija sa strane.Kaj ste mislili da su aplikacije drugačija od ostalih taksista kada naplate kako žele.

VL
Avatar pendreck
pendreck
16:40 13.07.2024.

Za tu lovu se sigurno može kupiti taxi vozilo...? Pa mislim svatko pita unaprijed. Nitko toliko ne bi platio... special za medije napuhano.da se može fino plljvati po nama..sigurno to dalju kolegama u inozemstvu

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.