Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 16
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
U egzilu
Povratak na članak

Svrgnuti lider Katalonije Puigdemont ide na EU izbore

Ako osvoji mandat, morat će se vratiti u Španjolsku, gdje će ga uhititi

Komentari 11

TO
Toni66
09:43 12.03.2019.

Ako osvoji mandat, morat će se vratiti u Španjolsku, gdje će ga uhititi ne vejrujem jer dobija; debeli masivni neprobojni super EU imunitet na španski brutalitet .

VL
DU
Deleted user
10:48 12.03.2019.

Španija sa EU su čiste diktatorijalne ustanove koje ne poštuju rezultate referenduma jer vladajučima to ne odgovara. Baskijci bi bili slijedeći u Španiji koji bi se odvojili. Zašto me ovo ne priznavanje referenduma tako podsječa na Hrvatsku i njene diktat**e na vlasti.

VL
TO
Toni66
09:59 12.03.2019.

Od čega živi ovaj nije se nakrao love nema zaposlenja godinama Država koja ga plača iz proračuna a nema funkcije praktički je "trorista" orgnizator utsnka puća Pučista. I eto koliko poštuju Španjolske zakone narod i pravosuđe Njemci i po njimaima naravno moraju da se svi -ostali vladaju . Da kažu to što je tamo bilo v Španci i ne znate vi ste kreteni ne mate pojma o pravdi revoluciji te ga želite ispitati u živo... Konačno nije li tako da mi pametni Njemci i ostli u eu imamo toliko špijuna agenta i ostalih promatrača sa i bez gaća kod vas da znamo sve bolje presuditi da je nevinašce koje zaslužuje slobodu . A mi EU = Njemačka imamo moć da poćeramo druge smotane o visnike ( "državice" ) da deportiraju generale predsjednike sa Balknije i to u masi ... Jer i tu znamo mi pametni da su krivi . I to se zove onda EU i demonkracija ! Zato su Emglezi pljunuli i udarili petama te rekli zna se !

VL
Avatar nekakav
nekakav
11:14 12.03.2019.

ehehe, koja smijurija. zna da će pobrati glasove revoltiranih, i zna da neće moći prisegnuti i time neće biti pravi član eu parlamenta, i na tome će raditi daljnju promociju. španjolci su ga dovoljno kaznili, ne smije u španjolsku. već samo to ga čini patuljkom, koji je još neko vrijeme interesantan, al sve manje.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.