Svjetska banka: Zapadni Balkan očekuje veliki gospodarski pad
Nepovoljni scenarij pretpostavlja produžetak pandemije i ukidanje mjera suzbijanja tek krajem kolovoza, a početak oporavka ekonomske aktivnosti tek u posljednjem kvartalu 2020.
Komentari 5
U Hr je dobar život jer nitko nema, te steknete dojam da mnogo imate, iako nemate
BiH je trenutno najbolja država po svim parametrima kvalitete života, nakon Njemačke
Sve zemlje u Europi, pa tako i zemlje zapadnog Balkana, su zrtve zlocinacke nacisticke tvorevine od EU-ropske unije. A obzirom da nacizam nije kompatibilan sa covjekom, ljudskim bicem, i ljudskim rodom, a kamoli sa suverenim i urednima pravnim drzavama slobodnogg i civiliziranig demokratskog svijeta, citav svijet se nalazi u jednome ogromne nacistickom logoru radi ovih bolesnika gore u Briselu i Berlinu, psihopata nacista, sto kroz citavu svoju mracnu i zlocinacku povijest ne daju covjecanstvu da zivi u slobodi i u miru.
Amerikanci moraju osloboditi Europu, svi suvereni narodi u svojim suverenim drzavama u Europi, moraju traziti pomoc od Amerike, Britanije i saveznika iz 2.svjetskoga rata da oslobode Europu ispod zlocinacke nacistike cizme kao u dva svjestka rata i naprave Marshallov plan za ove zemlje Srednje i istocne Europe, zrtve zlocinacke nacisticke cizme.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Kakve veze ovo ima sa Hrvatskom, Hrvatska nije na (zapadni) Balkan, Hrvatska je u Skandinaviji a Hrvati su Vizigoti a ne Slaveni.