Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 0
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Odgođeno suđenje
Povratak na članak

Svjedokinja Pavliček nije mogla svjedočiti

Suđenje Nikici Jelaviću i Rajku Momčiloviću, optuženima za pokušaj iznude nad Sašom Vukadinom krajem 90-ih, odgođeno je u zagrebačkom sudu zbog bolesti tužiteljice Dunje Pavliček

Komentari 0

Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.