Svjedok: Vidio sam debelog čovjeka kako trči za mladićem
Policajac Šoštarić osumnjičen je da je 25. veljače u večernjim satima hicima iz pištolja usmrtio Ivana Mamića (18)
Komentari 4
Dobri ljudi, pozivam vas sve koji možete doprinjeti svjedočenju protiv ovog DEBELOG ZLOČINCA. NAPRAVIO JE NEVIĐENI ZLOČIN. ODUZEO JE ŽIVOT DJETETU NA TAKO KRVNIČKI , PODMUKAO I KUKAVIČKI NAČIN. NISAM SIGURNA ,(NA ŽALOST), da će ga zaslužena kazna stići naa ovom svijetu, ali hoće kod Svevišnjeg.
Šoštarić je ispucao u leđa ovom mladiću 7-8 metaka bilo je u prvom izvještaju. Šoštarić bi se mogao vaditi na : samoobranu
kako netko uopće može pomisliti da je to bila samoobrana ako sve upučuje na suprotno. Kao prvo, i sama policija je izjavila da je jadni ivan dobio 9 hitaca u LEĐA. U samoobrani ne čekaš da ti netko okrene leđaa pa da pucaš u njega -.- Kao drugo, ako je bila ne planirano, kako se objašnjava činjenica da je policajac pod teškim psihijatriskim liječenjem i da piše pisma jadnoj obitelji Mamić u kojim se ispričava, izražava žaljenje i traži susret sa ocem Ivana. Trebam li dalje pisati? Jadna nam je ovakva država. Sada mladi ne mogu hodati ulicom slobodno kao nekada jer moraju paziti da nekoga ne bi okrznuli u prolazu i izgubili život zbog toga.. Ivane, počivaj u miru!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Šoštarić je trenutačno u pritvoru, a njegova supruga i brat jučer nisu svjedočili. (ija) To je zato jel po zakonu nemoraju da svjedoče i optužuju svoga člana familije kao neki koji nisu policajci i pametno odrade svjedočenje za policiju. Pa ga strpaju u zatvor jel ga familija optužuje za koješta onda ostanu bez hranitelja pa jedu g.......