Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 54
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
zatočen pola godine
Povratak na članak

Svjedočanstvo novinara: Pirati su dragi ljudi kad ne tuku

- Svaki su mi dan za jelo davali kozletinu. Jeo sam je 290 puta, kaže Colin Freeman, novinar Sunday Telegrapha

Komentari 2

DE
deus ex machina
12:41 06.09.2011.

OVAKVA UMOBOLIJA .....može se napisati i objaviti samo u VL !

VL
TM
t_mirko
19:35 06.09.2011.

Po nadpisu ispod prve fotografije saznajemo da postoji \"somaliska obala Tihog oceana\". Ja sam izgleda bio u zabludi misleci da nijedna africka drzava ne izlazi na Tihi okean.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.