Švedska uvodi novi sustav uzbunjivanja u slučaju zračnog napada
Cilj je mobilizirati cijelo društvo
Komentari 1
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Jadni Šveđani. Bili su neutralni za vreme WWII.Očigleno ne znaju šta se desilo pre 3 stoleča. Umesto da budu neutralni i da brinu o muslimanskim mafijama koje su su ih okupirala.su su ih okupirala.