Svečano otvorena nova riva na otoku Unijama vrijedna 39 milijuna kuna koja otočanima život znači
Gradonačelnica Malog Lošinja Ana Kučić i župan primorsko-goranski Zlatko Komadina slažu se da je novo pristanište preduvjet za razvitak otoka i dolazak na otok novih stanovnika kako bi se ponovno otvorila škola koja je ove godine zatvorena nakon 40-ak godina
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Komentari 0