Svaki treći nasilnik ponovno zlostavlja
Većinu nasilnika kazni se novčanom kaznom, a kako je on često uzdržavatelj obitelji koju zlostavlja, ta kazna oštećuje i žrtve
Komentari 8
Ako ove dvije sa slike nisu nasilnice, ja sam car Hajle Selasije!
Istina, samo su zaboravili napomenuti da se radi o nasilnicima oba spola. Bas kao sto se tu u Americi gotovo nikada ne spominje da je prvi vlasnik crnih robova koje je narucio od strane holandskih moreplovaca bio crnac, ove Babe nikada ne spominju da je statisticki vise nasilnika (pogotovo prema djeci) zenskog spola, i u svijetu, pa tako i u Hrvatskoj.
Tako je nekako i s HDZ-om.
Koliko obitelji puklo i koliko psihičkih trauma su nanijele zle žene koje se miješaju u sve i sva, krše privatnost, brane muževima čak i odlazak liječniku - e o tome gore navedene, na stalnoj infuziji iz drž. proračuna, nikad ni slovca. Pitajte u obližnjoj birtiji, gdje mnogi pobjegli i u alkoholizam jer im "doma života nema". Naravno da ima i onih koji su na tako nešto odgovorili agresijom, ali što žene rade po obiteljima - ni zuc o tom belaju...
Mi smo društvo gdje glavnu riječ vode neke Babe.
Tko ovo sve plaća ?
Ma, ponavlja se i psiholosko nasilje vas zena! ne laprdajte! Da ste, ne daj Boze, fizicki jace, pa nas muskaraca ne bi vise niti bilo!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Niti članka, a još manje slike! Pogledajte ove Babe!