Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 166
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Odgoda
Povratak na članak

Sutkinja: S dijagnozom kakvu je poslao Žužul, ja idem na posao

Bratu i ženi bivšeg ministra Miomira Žužula, Borisu i Tatjani, sudi se za gospodarski kriminal težak ukupno nešto više od 11 milijuna kuna

Komentari 11

NE
neverane
16:04 07.02.2011.

Da li se ja mogu dosmrtno opravdat sudu za nedolazak na ročišta.Znate,gospodin sudac,imam osjećaj da ću zbog vaših ročišta imat zdravstvene probleme.

VL
JA
jankoprekobrda
16:21 07.02.2011.

Ispricali nisu stigli doci bili su zauzeti novim kradjama i skrivanjema dokaza za stare.

VL
OB
-obrisani-
17:10 07.02.2011.

Glupo je da dolaze na sud zbog tako sitnog iznosa

VL
OB
-obrisani-
17:42 07.02.2011.

ha ha ha ha .....kakvo prcanje u mozak......

VL
DU
Deleted user
17:54 07.02.2011.

da mi je vidjet kako se meni odgađa prekršajni sud, aha, trebate platiti samo 500kn zbog prebrze vožnje, ok, oprošteno vam je jer vam je prvi puta, pa vi ste dužni samo 500 kn, ovi su dužni milijarde... ali ne, ja platim 500kn i nema oprosta ni za prvi puta, a ovi milijarde ne plate nikad, jebem ja sve suce u onu stvar

VL
MM
Mladen Miletić
18:21 07.02.2011.

Sutkinja: S dijagnozom kakvu je poslao Žužul, ja idem na posao, samo da nekoga zatvorim pa da se EU udvorim !

VL
OB
-obrisani-
19:13 07.02.2011.

Mister 1x5 U pravu si dobro ti pišeš....usput jedno pitanje...u kakvom si inače odnosu sa svojim mozgom?Znaš ono..na ti ili na vi?

VL
MP
Mr.Pravda
20:20 07.02.2011.

da nekoj sirotinji treba struju iskljucit,provede se u sekundi,ovakvi rodoljubi se ne odazivaju na sud,znaci,mogu i smiju..kakvo mi to sudstvo imamo?sramota

VL
OB
-obrisani-
20:28 07.02.2011.

Koje svinjarije..... Gosp.Zuzul zbog prevelikih troskova nije dosla iz SAD-a..... troskovi joj nisu bili preveliki tamo otputovati ?..... Neznam zasto ,ali nasi lopovi su uvijek via SAD.....Koje pokvarene politicare i clanove njihovih obitelji imamo,to valjada ima rijetko tko... !!

VL
OB
-obrisani-
20:40 07.02.2011.

Nema veze što je u SAD-u... Zna se kako se provodi osiguranej dokaza... No s obzirom da joj je poziv pravovremeno urućen dobila bi tek tolko da zapamti zakon kaznu od minimalno 10 000 kuna... Pa da vidimo hoćeš li li se pojaviti ili nećeš... A i odvjetnika treba kazniti zbog odugovlačenja rasprave jer nije ovlašten izigravati zakon nego ga poštivati. No, mi smo i dalje socijalistička prčija...

VL
AN
ankicascreiber
20:47 07.02.2011.

Michael Jackson je imao stotine milujuna dolara, i pokusao je prodati sudcu tu foru da je bolestan, nemoze doci na sud. Sudac ga je natjerao da dode na sud u pidzami!!!! Isla bi meni tatjana na sud u pidzami ako treba.....

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.