Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 144
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
PROBLEMI SE GOMILAJU
Povratak na članak

Na mukama zbog Brexita: Tisućama vozača prijete kazne i do 15.000 eura

Oko 100.000 Britanaca još se 2018. godine prijavilo na zamjenu vozačke, a vlada je najavila kako se zahtjevi mogu predati do 31. prosinca 2021.

Komentari 2

MU
MUNJA5
13:41 10.04.2021.

Baš neprimjereno, ako su do sada vozili moglo im se besplatno zamijeniti u nove vozačke, ovako ispada da se inate i osvećuju. Nepotrebno.

VL
MR
mrzimcrvenekmerove
09:22 10.04.2021.

oš brexit? evo!

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.