Je li obrana priznala da su potpisi antedatirani?
Modrića je “odao” potpis koji je koristio nakon 2008., a Lovrena Dinamovi memorandumi koje je klub koristio tek od 2009.
Komentari 2
Dakle, lazov.
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Koje stručno objašnjenje. Bravo , to je novinarstvo. Evo sada će sud imati lak posao poslije vašega tumačenje. Ma bravo za nagradu bi vam gtrebalo dati a to ćete na kraju i dobit jednu veliku cigaretu da popušite na miru. Onako za opuštanje