Jedan pilot poginuo u sudar dvaju borbenih zrakoplova iznad Njemačke
Glasnogovornik Bundeswehra potvrdio je incident i rekao: "Ne smijemo davati nikakve daljnje informacije."
Komentari 31
jel nastradala koja baba
Al su ga napravili...svaka im cast!
Dobro je piloti su ostali zivi! disu sada ptice rugalice! Kad se Rusima desi evo ih na sva zvona. Sad odnekud vire i citaju sta se pise! . Pa nemoze nitko sa Rusima izvjezbani piloti ali i njima se desi. Dabi bio izvrsno pilot treba 250 do 300 sati letta Citam jucer u americi opet jedan avion se srusio. Svaki nedilju dana padaju im.E necu nikad sjesti u te konzerve!

iranski hekleri?

razlog više za nabavku f-35. ne lete, i nema nesreće. koji poleti, završi ko onaj japanski, u moru, raspao se u zraku...
Da su piloti i ljudi ok,za avione nije bitno
Obadva su pala.

Iranci ga srušili, ameri imaju snimak
Nesreća se dogodi i tu nema ruganja ili zlo namjere neke . Dečki su preživjeli i život ide dalje .. Koliko je ono Hitler imao u drugom svjetskom zaboravio sam tko zna 3000 ili daleko više tokom ratovanja ... ?... ? Znači 2 pala i to zato jer je netko budala . Kraj citata... Kao se tek može da čuva od raketa neprijatelja kad ga može da pogodi prijatelj ?
debelo bih lagao kad bih rekao da mi je žao
Članak preveden s pomoću google prevoditelja. "Mlaznice" valjda predstavljaju zrakoplove na mlazni pogon, "krilo se odvojilo od glavnog tijela jedne od ravnina" (?), "pažnja" umjesto pozornost itd. Prvi komentatori po običaju mrzitelji Njemačke i Hrvatske.

Kazo ja bohlan da su F35 i Jurofajter afioni koji su najbolji i najziher kad su na majčici zemlji, još bohlje u hangaru, jer u zraku im je neugodno, tj. frhka, jadni bili, tak da su ovi naši MIG-21 majka mara za te jadnike sa trulog zahpada, ........... ba.

Tak kad su se sudarila dva hrvatska Miga iznad Latina, odmah se prepolovile i zračne snage, od 4, spali na 2 čuvara neba. Valjda Nijemci nisu u sličnoj situaciji?
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Rusi krivi 99% ili Iranci 1%.