Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 139
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
petogodišnji spor
Povratak na članak

Automobilom udario lisicu na autocesti. Nakon 5 godina HAC mu mora platiti pozamašnu svotu

Trgovački sud u Zagrebu je u obrazloženju presude naveo da su "lisice su životinje u odnosu na koje se objektivno mogu poduzeti odgovarajuće mjere koje će spriječiti njihovo istrčavanje na kolnik autoceste"

Komentari 2

KL
klek888
11:37 05.07.2024.

Korisnik je platio korištenje AC pa stime isigurnost od naleta na divljač,presuda je ispravna.

VL
KU
kuramela
12:07 05.07.2024.

Tko je vlasnik divljači u RH ?

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.