Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 8
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Vaš glas – Kristina Puc
Povratak na članak

Studenti će vam pomoći ako nemate novca za odvjetnika

Studentica pete godine prava iz Koprivnice o besplatnoj pravnoj pomoći građanima koji traže savjete najčešće iz građanskih sporova – legalizacije ili svađa zbog međe

Komentari 1

DU
Deleted user
19:45 20.01.2015.

ajme meni od takve "pravne pomoći"... idući korak je valjda da po selima idu studenti medicine i operiraju bolesne...

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.