Stric Željko: Edi je radio u banci kao zaštitar te u autopraonici
Edija smo vidjeli prije dvije godine, kada je navratio, popio piće i zamolio me da ga odvezem u Mostar gdje je prespavao kod bake
Komentari 12
Psihijatri pokušavaju shvatiti i objasniti znanjem i metodama još tamo s početka pretprošlog stoljeća koje su odavno outdate, zastarjele. Ljudi i rodbina se čude: "Ljudi moji, dal´ je to moguće?" Bolesnici na netu se naslađuju, mediji kopaju ko kineski rudari da bi došli do informacija iz djetinjstva, obitelji, škole, posla, druženja, ljubavi, sporta... Nije on vanzemaljac došao sa Marsa kako bi većina željela, već je proizvod ovog društva, podigla ga je i odgojila ova bešćutna, beskrupulozna, licemjerna i brutalna civilizacija...
Svi su redovito išli u crkvu. Brat Branko je i član Jehovinih svjedoka. On i u autu drži Bibliju. Vjeruj te, riječ je o dobrom čovjeku............ ________ svi su oni božji a meksikanka brutalno ubijena......
Decko je za sada samo osumnjicen. Mozda nije kriv?
mislim da je i zlobno pisati o njegovoj vjeri - to što je jehovin svjedok nema veze s njegovom zločinačkom ćudi - - vjera je onakva stvar kakva medijima odgovara kad treba onda je privatna stvar svakog pojedinca a kad zatreba postane javna stvar kao danas u ovome primjeru
Što se sad razvlači psihološki profil tog manijaka?! Čemu sve te isprazne priče?! "Ma ruku u vatru, svi bi dali glavu na panj, ma zar Edi?!"..... Nitko ne zna baš sve što se određenoj osobi vrzma po glavi, zašto je on totalno odvalio i napravio ovo, može se samo nagađati..... To što kažu kolega, brat, stric, baba i deda su stvari za razvlačenje po Story - ju i sl. žutoj štampi..... Boli me neka stvar što oni kažu, bitno je da je cura svirepo ubijena uz prethodno iživljavanje i da je njihov sin, brat kolega i rođak to napravio.
Obicno ti mirni i povuceni naprave takovo nesto....postoji ona narodna....ne boj se psa koji laje nego onog sto cuti
a šta su ljudi pukli skroz . svi pričaju kako je bio miran dobar jak pametan pa kakav je trebao biti, da možda javnost nije očekivala monstruma sa dvije glave i četiri ruke.ili stalno je bio sam. po ovome ispada da su svi mirni i povučeni ljudi manijaci ili sportisti potencijalne ubojice.dajte ljudi uzdržite se od davanja paušalnih ocjena nečijeg karaktera. ljudska psiha je puno kompleksnija. po ovim komentarima bi svi sada trebali ići ulicom i praviti gluposti na javnom mjestu da bi ispali normalni.hrvatska je stvorena za stigmatizaciju ljudi. prvo su to bili srbi, onda romi i homoseksualci danas ispada da su svi oni koji gledaju svoja posla i ne diraju se u druge manijaci. nesmješ više ujutru sam sjesti ukafić i popiti kavu jer će ispasti da si lud.
@LjutiHrvat slazem se, ali bilo je mnostvo komentara protiv katolicke crkve ( kao pobozan, vjeronauk, krunica, ocenasi, molitva na ulici...i sl.)
Jesu li ti jehovini svjedoci neka grana katolicke crkve. Nije mi jasno
ovo je u osnovi bio sexualni delikt, samo sto ga doticni nije uspio obaviti pa je zrtvu kaznio. a i pobozan navodno. e sada se mora vratiti na traume iz djetinjstva i uzroke sexualno devijantnog ponasanja, sta je u osnovi problema u odnosu sa zenama, agresiji prema istim, nemogucnosti da ostvari odnos sa njima? sta mu je zupnik radio na vjeronauku u cetiri oka kad je jos bio mali? bice posla za psihijatre, a mozda opet koji svecenik koji voli djecake izbije na povrsinu.
Jehovini svjedoci? Sad mi je sve jasno. Još ako se drogirao steroidima anabolicima,onda nas to ne mora čuditi. Tko zna kolike je Splićanke ovaj monstrum silovao,navodno je često spavao pod vedrim nebom na Marjanu sa nožem u ruksaku. Vjerojatno jee nožem prisiljavao žene na seks,ova se opirala pa ju je zaklao. Tijelo je nađeno polugolo,skoro potpuno odrezane glave.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Jehovini svjedoci kažete?! Jako važan detalj za daljnu istragu. Hm. Ili možda psihijatrisko vještačenje osumnjičenog?!