Strava u Zagorju: Mlada majka (22) usmrtila svoje tek rođeno dijete
Zločin se dogodio ove subote u jednom mjestu u Krapinsko-zagorskoj županiji
Komentari 34
Lola Lola - Vama puno stvari u pogledu na život uopće, znanost a i vjeru bojim se nije jasno, tako da Vaš komentar nije potrebno komentirati.
A zar nije stravično i kad se ubije nerođeno dijete!?
Koliko bolesnih komentara primitivaca koji očito nikad nisu čuli za postporođajnu depresiju. Ova žena je trebala stručnu pomoć koja joj nije bila pružena jer u nakaradnoj zemlji gdje se žena tretira kao krava koja se samo treba teliti, nitko nene razmišlja o tome da žene nakon poroda trebaju podršku i pomoć, kako obitelji tako i stručnjaka ukoliko obitelj primijeti vrlo jasne simptome. Ovakva teška postporođajna depresija se ne razvije preko noći i gdje je bila obitelj, struka, prijatelji, poznanici da reagiraju na vrijeme? Ah, da ...dijete dok se ne rodi je briga svih, a nakon toga samo majke.
Čitam ovdje "Strava u Zagorju" u jutarnjem "Horor u Zagorju"... Čemu se čudimo. Mi zaostalima (konzervativnima) nazivamo one koji se bore za poštivanje života od začeća do smrti, a naprednima one koji smatraju da se on može oduzeti. Tanka je granica između slobode i odgovornosti nasuprot slobodi koja razmišlja na način "mogu što god hoću". Sami smo si krivi.
Sad ju priveli, a da je dijete ubila prije poroda bila bi ljevičarska junakinja i proglašena osobom godine.
Sve sami neki moralisti...a nitko od tih miralnih vertikala s3 ne pita što je nju nagnali na takav čin?..tko zna jel se može i za sebe brinuti a kamoli za djete..jasno da to nije razlog za čedomorstvo ali tu u Hrvatskoj nitko od velikih vjernika nikad nije posjetio neku sirottinju, a oko nas ima bezbroj gladnih roditelja i gadne djece koja idu spavati bez večere..nine sigurno ubila djete samo tako iz čista mira..tko zna kakqvu je agoninu u svojoj glavi preživljavala a vjerojatno nikoga nije ni bilo briga za nju..u ivom ubojstvu smo mi svi učestvovali na način da smo potpuno odustali od majke i bebe u RH
Ljudi stvarno ne znaju što čine. Ubiti svoju bebu. Tko zna što je njoj u glavi, prošvikala.
ostavit cu ovdje insider info za narod. u zagorju svi dobro znaju o kome se radi, a znaju i da se doticnu sad stiti i izvlaci iz govna jer joj je otac u politici. decko porice da je uopce znao za trudnocu, a s obzirom da su i njegovi "dobrostojeci" vjerojatno će se zaljubljeni par izvuci bez adekvatne kazne ;)
Jendna od onih, koje smatraju, da je njihovo tijelo, njezin izbor??? Zašto onda ne zna čuvati to svoje tijelo a ne da ubije nevino dijete. Takve zaslužuju najveće zatvorske kazne!
Društvo koje dovodi do ovakve matematike, triba točno ovo šta dobiva. Nestajanje.. Problem je šta talog sve više smr.i... Negativna selekcija...
Njeno tijelo njen izbor.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
čemu izvanredna vijest ?! po statistici u hrvatskoj imate 30.000 takvih ubojstava godišnje i cijele horde ljudi koji zagovaraju to kao nešto poželjno i ljudskopravaško. koja je razlika ubiti dijete koji tjedan prije ili kasnije ?!