Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 36
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
ODREĐEN ISTRAŽNI ZATVOR
Povratak na članak

Strava kod Zadra: Muškarac (23) silovao maloljetnicu, uhićen je

Protiv okrivljenika je određen istražni zatvor u trajanju od trideset dana

Komentari 29

BR
BratGandalfovogBrata
18:37 12.08.2021.

kako sad muškarac? vama u člancima budu mladići od 39 godina

VL
Avatar kralj Tomislav II
kralj Tomislav II
20:43 12.08.2021.

Na kolac kao Turci

VL
ZA
ZatvaracNgoPipa
19:37 12.08.2021.

Društvo proizvodi ovakve, posebno ako dopusti raznim uvezenim ngo nevladinim abecedama bolesti da razore nuklearnu obitelj, bit će toga sve više

VL
Avatar kralj Tomislav II
kralj Tomislav II
20:44 12.08.2021.

A može i Dušanov zakon. Ruka za krađu ,za silovanje noga do ramena

VL
AV
Avimm
06:39 13.08.2021.

Dali cura ima tatu?Zasto takvima ne objave puno ime i prezime?

VL
AC
acer7
21:11 12.08.2021.

Nije kriv dok se ne dokaže. Curice često izmišljaju, ne znaju koje se posljedice za izmišljanje kasnije.

VL
RO
roland
18:21 12.08.2021.

Bibinje?

VL
DU
Deleted user
19:08 12.08.2021.

Stariji je od nje punih 7 godina.

VL
SI
sisavac
18:57 12.08.2021.

Ako sa 16 može voziti teški motor.. Dal je to zbilja maloljetno? Uskoro će takvi imati pravo glasovanja. Ako sa 10-12god djeca mogu odlučivati kojeg i kakvog su roda, dal su i dalje maloljetna.... Ako o tome mogu odlučivati, zar ne mogu odlučivati o tome dal će ili neće pušiti.. Silovanje ko i svaki drugi fizički napad, nema potrebe naglašavati spolni napad. Jer po zakonu muško i žensko je jednako! Ako istaknemo tu finu razliku, muško žensko, odmah priznajemo da ima razlike. Ovo treba gledati ko fizičko razračunavanje dvije osobe. Jer svaki drugi pogled bi značio diskriminaciju.

VL
GO
goodbadugly
18:56 12.08.2021.

Samo sa škarama skratit nekih 15 cm. Rješeno.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.