Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 0
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
MOĆNICI
Povratak na članak

Strauss-Kahn ljutit što su pikanterije izašle u javnost

Ogorčen je što se zna da je na odjeći sobarice bilo njegove sperme

Komentari 7

OB
-obrisani-
13:00 06.06.2011.

posle hebanja nema kajanja....veli stara narodna mudrost....

VL
TA
tatamlata
13:59 06.06.2011.

ovo je grda namjestaljka ;/

VL
OB
-obrisani-
14:59 06.06.2011.

Koji naslov :)) “Strauss-Kahn ljutit što su pikanterije izašle u javnost“ Da je svoju “pikanteriju“ držao u gačama do svega ovoga ne bi došlo ili DSK misli da je njegovo “božansko pravo“ da radi što želi, kada on to želili i skim on to želi i da se svi tome morju diviti?

VL
CH
chainsaw.
15:54 06.06.2011.

ryan gigs, nogometas uniteda, nakon sto je otkriveno da je varao suprugu (dok je bila u drugom stanju) sa dvije zene (bratovom suprugom i ‘tv modelom’), bio je bijesan na novinare jer ‘ce mu obitelj, a pogotovo djeca to tesko primiti’. osim toga biti ce izlozen ‘dobacivanju na ulici & utakmicama’, ha ha ha. e ryane, ryane….

VL
RE
@rea
15:57 06.06.2011.

Dok mu ne dokažu krivicu, nevin je.

VL
RE
@rea
17:30 06.06.2011.

Obzirom da se je danas izjasnio \"not guilty\", uskoro će proces. Pa ćemo čuti obje strane priče, njegovu i njezinu. Jednako tako i \"pikanterije\", ne samo njegove već i njezine.

VL
OB
-obrisani-
17:37 06.06.2011.

ovo isto mmf radi i malim država,prvo natjera državu da mu popuši,poslije je nategne s zadnje strane,a kad se buniš onda te još kazne zašto,posebna je smijurija da je onaj koji nam skida gaće u korist mmf-a a i samm njihov od naroda koji mu puši hvaljen kao spasitelj,zašto jer su mu to rekli oni koji su mu uvalili kitu u usta

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.