Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 135
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
COVID-19
Povratak na članak

Stožer: Jedan novooboljeli u Hrvatskoj. U Splitu preminuo muškarac

U Splitsko-dalmatinskoj županiji je u bolnici na respiratoru preminula jedna osoba, muškog spola, rođena 1950. godine koja je imala prateće dijagnoze diabetes mellitus, arterijsku hipertenziju, dijabetičku nefropatiju i miokardiopatiju

Komentari 2

BO
boris
14:59 28.05.2020.

te provjere su beskorisne, samo zadrzavanje na granici, tko ce tako ulaziti, bez veze

VL
KO
komunikolog
14:47 28.05.2020.

VJERODOSTOJNO!!

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.