Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 53
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
humanitarna akcija
Povratak na članak

Pomozite! Stojan treba 40.000 eura za liječenje

Stojan Keškić boluje od teške bolesti. Potrebno mu je 40.000 eura za liječenje. Uplaćena je akontacija od ''4000'' eura i dobiven je termin početka liječenja 1.lipnja 2014. godine

Komentari 9

Avatar marnie
marnie
16:46 24.04.2014.

Rado. Ali što je s ovom državom, pitam se? Gdje je dični Ostojić i dična Opačićka?

VL
KA
kafka
16:57 24.04.2014.

Eksperimentalnu metodu liječenja ne plaćaju se iz sredstava HZZO-a.

VL
DU
Deleted user
17:08 24.04.2014.

Gdjesu njegovi prijatelji branitelji pa njih ima 500 tisuca,pa gdje sada Matic,Josic,Brkic,Pancic……………...

VL
CR
CroHR123
18:13 24.04.2014.

Svakako. Gospodinu Stojanu želim uspješno liječenje i brz oporavak!

VL
Avatar Šljivovica
Šljivovica
18:23 24.04.2014.

Za ove bolesne ljude se nema, a za skupe aute, skupe smartphonove, skupe vecere i skupa odjela, za to se ima i sve to od poreznih obveznika! Svi su ti politicari isti, puni su zla i zelim ih dugu i bolnu bolest!

VL
DA
Dagobert
07:33 25.04.2014.

"Već gotovo deset godina u Pekingu u Kini djeluje bolnica ''Hope Medical Group'' koja je razvila još uvijek eksperimentalnu metodu liječenja ove bolesti putem usađivanja matičnih stanica koje mogu u zaustaviti bolest i vratiti Stojanu nadu u život" Sramota !!! Kao Ljecnik moram reci da je strasna sramota od novinara koji sire ove "Glasine". Ova Klinik je poznata po tom sto se tu radi o "Sarlatanima" koji od sirotinje i tesko oboljelih zele iscijediti i zadnji Euro ili Dolar. Sramite se "Vecernji" na ovom "Lovu na sazaljenje". A gdje su vam djeca koja su nakon zahvata u Rusiji "progledali". i za te jadnike ste skupljali novac. SRAMOTA NA KOJI NIVO JA SPALA HR !!!!!!!!!!!!!!

VL
DA
Dagobert
09:11 25.04.2014.

Iza ovakvih AKCIJA skrivaju se cesto kriminalci koji iskoristavaju beznade teko oboljelih. I ovdje u Njemackoj je bilo slucajeva koji su bili u Kini i hvatali se za slamcicu spasa. Dokumentirani slucajevi nemaju nikakvog poboljsanja a kronicno oboljene ima svoj strasan tok. Kad se pacijentima saopci gorka istina onda se pribjegava u "mediziska cuda u kubi, Rusiji ili Kini". Uvijek je bilo takvih novinarskih patki i navodnih Ljecinka u Egiptu ili latinskoj Americi koji ljece s "novim metodama". Zar je moguce da se siri primitivizam u Tom omjeru i Tom brzinom. Znam da je tesko prihvatiti tesko oboljenje i nemogucnost da se s danasnjom medizinom pomogne. Takvih oboljenja ima. Novine sire s kriminalcima bas ovakve Price kako su jadnici napusteni od svih. Zar ima stvaro takvih mozgova kod vas novinara da nasjeda na ove Kriminalce koji se zele bogatiti na strasnim oboljenjima i na ljudima koje je pogodila teska sudbina i bolest. Tim lesinarima dajete jos mjesto za sto vece sazaljenje i brze ubiranje Novca. Za gosposdina je bolje da se pomiri s oboljenjem i da prikupljeni novac koristi u tehnicka pomalaga koje ce trebati a ne bacati novac kriminalcima u zdrijelo. Nije ni cudo ta kave besmislene "Terapije" se ne placaju. A zasto se ne moli za njega u Crkvama? Jer svatko znade da ne pomaze zar ne ? Novinari sramite se. Prije nego pravite ove Clanke- razgovarajte s Ljecnicima s klinike u Zg i onda to isto objavite. S R A M O T A !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.