Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 147
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
temperature do 20 °C, a onda...
Povratak na članak

Stiže jaka promjena vremena, moguć i snijeg: Prognostičari otkrili kakvo nas vrijeme čeka

U srijedu razvedravanje te još razmjerno toplo, zatim hladnije, uz novo prolazno jače naoblačenje i kišu u petak, kada će na sjevernom Jadranu biti bure, u višem gorju moguć je snijeg, a od vjerojatno sunčanije subote na kopnu ponegdje jutarnji mraz

Komentari 6

DU
Deleted user
14:04 14.11.2023.

Strašno, na Zavižanu će jednom biti tri centimetra snijega. Spremite se narode, u kupnju po zalihe jer bi dogodine i na Sljemenu moglo pasti čak dva centimetra. Nemojte paničariti ni očajavati. Samo hrabro i sretno

VL
Avatar 404_ZLO
404_ZLO
09:45 14.11.2023.

Sredinom studenog moguć snijeg! Nevjerojatno! Tko bi to rekao!

VL
RO
roumio
20:51 14.11.2023.

Božić dolazi.

VL
DU
Deleted user
19:16 14.11.2023.

druga polovica studenog i moguć snijeg....to je nazapamćeno i nikako ne ide u prilog matri o globalnom zahlađenju

VL
Avatar anlaser
anlaser
12:02 14.11.2023.

Istina je , u nedjelju sam vidio dva jata gusaka kako odoše na jug

VL
MO
montello
09:55 14.11.2023.

stize zima

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.