Srpskom povratniku u Tinj noćas kamenjem razbili prozor na kući
Zadarska policija izvjestila je da su noćas sat iza ponoći mjestu Tinj nepoznati počinitelji na obiteljskoj kući 70-godišnjeg povratnika srpske nacionalnosti kamenjem razbili jedan prozor.
Komentari 16
a kad nama razbiju prozor onda ne zovemo policiju nego staklara .Tu se za 150kn zove policija?!
Ali kod nas jos ima balkanaca.. hrvatski drzavljanin pravoslavne vjere se pise a ne srbin.. srbi zive u srbiji,,,ima i njemaca pravoslavaca itd.... ali kod nas,malo mentalno zaostali tretiraju katolike kao hrvate a pravolsavce ka srbi... Sta je onda musliman iz bosne po naciji???? Ali kod nas su u zadnjih 20 godina izmislili nacije koje nikada nisu postojale.... Ali balkanac ce uvijek ostati balkanac......
U republici srpskoj , kad se Hrvat vrati u svoj dom , dočeka ga metak ., dočeka ga metak .
Srpskom povratniku u Tinj noćas kamenjem razbili prozor na kući ****************************** Pa ! Što onda ?
sultane 46 imaš ovako državljanstvo kao kategoriju, nacionalnost odnosno narodnost kao kategoriju i vjeroispovijest kao kategoriju, kontam malo si se jako zajebunio, pa ti ovako ide hrvatski državljanin srpske nacionalnosti i pravoslavne vjeroispovjesti, naravno kombinacija ide kako se pojedinac odluči, a usput ovozadnje što ti je nejasno nazivaju se bošnjaci
ovak ajmo ponoviti postoje tri kategorije ... državljanstvo, nacionalnost i vjeroispovjest, pojedinac sam bira što će upisati u rubriku može upisati i državljanin SAD, turčin, protestant i slično, iliti držljavan republike srbije ( ide po putovnici i mjestu gdje si registriran... obično) pa nacionalnost (recimo hrvat koji živi u vojvodini), pa po vjerospovijesti od ateista do luterana
mislim moš upisati da i vjeruješ u miki mausa :D
U ovom konkretnom tekstu mislim da se radi o hrvatskom državljanu, srpske nacionalnosti, pravoslavne vjeroispovjesti, a ovo što se ljudi bune po komentarima, i ja se pitam što se odlučio vratiti u svoju domovinu 2010... kontam po penziju i po koju kunu, jerbo propala mu krajina pa ga baš ne isplaćuje s mirovinom i stanarskim pravima, pa su kontam malo sujedi ljuti kad ga vide.. kontaš sad
Sutra napisite jednom Srbinu razbijeni BRISACI NA AUTOMOBILU .Tako i crnci u americi das mu malo tezi posa odma kaze da je to zato sta je crn
e pa neka su mu..samo to..za ono sve zlo sto je on ucinil?
mulimam iz bosne..ili BiH..iz bosne je turcin..a iz BiH..je musliman!
samo prozore ,razoriti su je trebali ,kao što je on razarao
ovakove stvari mogu samo da rade besposlicari ,oni koji mrze i sami sebe, jel takovi ljudi samo po cjeli dan misle kako nekome uciniti zlo , da to provedu u djelo i onda kada vide jos clanak u novinama onda je pravi heroj , neznajuci da je u ocima drugih mizeran i jadnik , covjek nije kriv sto je srbin ,a ako se malo vratimo u proslost ,danas ni sami vise nismo sigurni koje smo vjere i nacionalnosti . mislim da novinari o takovim dogadjajima nebi trebali ni pisati jel ce vec sutra neka nova budala, inspirisana sa tako nesto pociniti opet neko zlo !!!
Ovi dogadaji su jednostavno primitivizam koji ja nemogu da gledam. Jasno dogadale su se stvari za vrijeme rata koja su bile strasne. To ali nije razlog takovog ponasanja ili oprost. Ja zivim vec godinama u inozemstvu da s okanim tih primitivaca.
Na zalost, takve i slicne stvari ce se desavat jos dosta dugo vremena ... Iako je rat davno zavrsio, mozda i prije neg sto je pocinitelj ovog djela i rodjen, posledice su ostale trajne ... Svaki normalan covjek ovakve stvari sigurno ne odobrava, ali, ajde ti dokazi onom pijanom i drugiranom balavcu koji se u ranim jutarnjim satima vraca kuci s nekog tuluma, ajde mu dokazi da to sto radi nikako ne sluzi na cast ni njemu a jos manje samoj drzavi u kojoj zivi.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Koji je vrag tim ljudima oko i u Zadru? Koji vrag su toliko nasilni? Što misle da će postići s tim nasiljem?