Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 91
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
priznao da je sve planirao
Povratak na članak

Srpski mediji: Dječak tijekom svjedočenja nije pokazao kajanje, detaljno opisao cijeli događaj

Srbijanska vlada proglasila je u srijedu trodnevnu žalost poslije masakra u kojem je učenik osnovne škole "Vladislav Ribnikar" jutros ubio osmero školskih kolega i zaštitara škole te ranio još šestoro učenika i profesoricu

Komentari 1

DU
Deleted user
18:27 03.05.2023.

Ako ga je stari istrenirao za ubijanje, vodio u streljanu i povjerio šifru za sef onda se ne bi smjelo izmišljati internet i nove tehnologije kao krivce.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.