Sretnu 2011. godinu poželjeli si na sredini mosta na graničnoj crti
U Murskom Središću načelnik policijske postaje Lendava u rijeku Muru bacio je policijsku kapu, što je također tradicija u susretima policajaca i carinika koji se na sredini mosta održavaju već 18 godina
Komentari 5
Jankoprekobrda!!!! Zato sto nisu blesavi kao ti.
A mora se priznat, lijep običaj! Da se pita nas, male ljude, nikad ne bi bilo ratova....
Sretnu 2011 POZELJEL SI ? na sred mosta na granicnoj crti. Samo me zanima napis pozeljeli si cija je ovo rijec i sta ona znaci ? Po mome bi bilo:pozeljeli su!
Glagol je POŽELJETI, a ovdje je povratni glagol POŽELJETI SI (na engleskom: they wished themselves (to each other) a Happy New Year) ... dakel ONI SU SI POŽELJELI SRETNU 2011. ... red riječi je malo drugačiji, ONI je izostavljeno jer se po ostalim nastavcima razumije o čemu se radi ... Ti si izgleda Srbo ... oni skoro uopće nemaju povratnih glagola, oni tako vele: selim iz jednog stana u drugi a mi Hrvati velimo SELIM SE IZ JEDNOG STANA U DRUGI ...
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
A zasto nisu skoknuli u Muru na kupanje