Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 143
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Povratak na članak

Srbijanski tužitelj za ratne zločine ne želi ukloniti Mesićevu sliku

Uklanjanje slike zatražio je beogradski odvjetnik Svetozar Vujačić smatrajući da se Mesić smješkajući se na slici s Vukčevićem "ruga srpskom narodu".

Komentari 16

NS
nek_se_zna
18:53 10.01.2010.

ovo je sranmota ! za srbiju,dokle ce oni o slikama , e bolesne li nacije tesko bolesni mrznjom nad Hrvatima .

VL
OD
odpreko
19:10 10.01.2010.

ovi hrvati kao protiv komunista i samo pljuvaju na komuniste a najvece komuniste oni imaju tito krivousti partizan i lopov stjepan (efendija) mesici pa ovaj bledi josipovic komunjara

VL
MM
Mladen Miletić
19:35 10.01.2010.

Srbijanski tužitelj za ratne zločine ne želi ukloniti Mesićevu sliku, demokratsko pravo ?

VL
BO
bosut1
21:15 10.01.2010.

Ovi Srbi su definitivno prolupali i popucali.Stvarno neka bolesna nacija.

VL
MM
Mladen Miletić
19:38 10.01.2010.

Srbijanski tužitelj za ratne zločine ne želi ukloniti Mesićevu sliku, nije to ništa mi imamo saborskog zastupnika i Heroja i Generala i Hrvata u Bosni Glavaša sa saborskom plačom ...

VL
MM
Mladen Miletić
19:40 10.01.2010.

Kako Rusi zovu Mesića grobar ! I šta demokracija ...

VL
AU
autoritet
18:40 10.01.2010.

SRBIJU TREBA UKINUTI. prevelika nakupina provincijalaca i psihića

VL
NS
nek_se_zna
18:58 10.01.2010.

ono sto je srbija u regijonu,to je izrael u bliskom istoku.

VL
AN
ana
18:59 10.01.2010.

I da onda netko kaže kako je s ovim Srbima sve u redu. Zbilja si umišljaju da su neki poseban, od Boga dan, narod. I ništa ih ne može spustiti na zemlju.!

VL
OP
Opomena
19:03 10.01.2010.

PA STA I TADIC IMA U UREDU MESICEVU SLIKU I TO SE LJUBE NJIH DVOJICA,ahahhahahahahhahha

VL
ME
Melkior
22:57 10.01.2010.

Opa... jedna nacionalisticka gesta Srbijanaca koju bi koliko je meni poznato podrzala vecina Hrvata.

VL
SL
sljivo
02:08 11.01.2010.

Mesic je sve i nista, po potrebi. Kaj se mene dotikavlje neka ga vise nema nigdje.

VL
Avatar DZvonimir@KNIN
DZvonimir@KNIN
09:55 11.01.2010.

Ma koga je zatim briga?

VL
OB
-obrisani-
10:16 11.01.2010.

Eto vidite. A vi samo Srbi ovo, Srbi ono.... a oni ispadose vece ustashe os Rvata.

VL
AC
@aciide@
13:28 11.01.2010.

Pa to je isto kao da Miloševićeva slika visi u nekom uredu Hrvatskog pravosuđa pa makar na toj slici bio i sa Tuđmanom, to Hrvati nebi trpeli ni sekundu a kamoli da se ubeđuju sa vlasnikom slike da je ukloni !

VL
OB
-obrisani-
23:16 10.04.2010.

Pa zašto se netko čudi što njegova slika tamo visi. Pa više je pomogao Haagu da su naši generali tamo nego čitavo srpsko pravosuđe i Savo Štbac zajedno !

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.