Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 178
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
MASOVNO CIJEPLJENJE
Povratak na članak

Srbija dobila 50.000 doza ruskog cjepiva, stiže još pola milijuna doza kineskog

Isporuka novog kontigenta iz Kine, poslije dosad već milijun isporučenih doza Sinopharma, osigurat će Srbiji cijepljenje 750.000 stanovnika

Komentari 21

MI
mile06
17:34 09.02.2021.

Koliko Doza Cijepiva toliko ih vise nece Zivjeti

VL
DA
DarthVader
19:55 09.02.2021.

Bravo Srbija. Od EU i Hrvatske se nema sta ocekivati. Ni ovdje u Njemackoj nije bolje. Ja 63 godine star, s daibetisom i tesko bolesnim srcem zovem broj za odgovor termina da se cjepim. S druge strane slusalice dobim odgovor da prije veljace 2022. nemam sanse dobiti termin. Pametnome dosta. Kada bi ikako bilo moguce rado bi dosao u Beograd na cjepljenje.

VL
DU
Deleted user
17:19 09.02.2021.

Orban je sam izjavio Srbija je poligon za testiranje

VL
MA
Mary5
17:10 09.02.2021.

Ne maltretirajte nas vise sto se radi u otadzbini, to nas uopce ne zanima !!!!

VL
IV
IvanSplit
18:00 09.02.2021.

Imaju dobre politicare nasi nisu ni zasto.

VL
Avatar Ivan Grozni
Ivan Grozni
17:27 09.02.2021.

Nevjerovatno koliko se piše o ovoj maloj beznačajnoj državici na Balkanu

VL
XX
xxxxxxxxxx
15:33 10.02.2021.

Koliko zavisti na jednom mjestu.

VL
Avatar Cornelius
Cornelius
16:49 09.02.2021.

Ovo objavljujete u rubrici vijesti, a trebali bi formirati rubriku becty, na dražem vam pismu.

VL
Avatar Beograđaninn
Beograđaninn
20:19 09.02.2021.

Ja licno se neću vakcinisati. Nisam protiv vakcine ali smatram da, ima dosta, starijih i bolesnijih koji treba da se vakcinišu pre mene. Ujedno prelezao sam koronu i imam kakva-takva antitela. Iskreno drago mi je ovo sto se desava sa nabavkom vakcine da se vidi koliko su koji politicari sposobni da se postaraju za, svoj narod. Ne bitno sto sad trenutno srbiji dobro ide( nadam se da će tako ostati) na kraju ce se videti sta je dobro a sta, nije. Ovo sa koronom će još trajati i videcemo kako će nas politicari izvući iki zakopati sa ovim.

VL
Avatar mason
mason
06:33 10.02.2021.

Rade testove na tom anatolijskom plemenu zalutalom u Europu.

VL
AA
aabbcc
14:33 10.02.2021.

Obecali Srbima da ce dobiti zelenu EU- putovnicu pa navalili na vakcinu.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.