Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 10
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Solidarnost
Povratak na članak

Splitska županija daje 900.000 kuna za obnovu ulice u Vukovaru

Sporazum o financiranju potpisali su Splitsko-dalmatinski župan Ante Sanader i gradonačelnik Vukovara Željko Sabo.

Komentari 1

OB
-obrisani-
18:01 16.06.2010.

žalost velika da se 15 godina poslije razaranje tek sada govori o obnovi grada heroja stvarno mi je žao naroda vukovarskog

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.