Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 114
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Ivica Kostelić u Životnim pričama
Povratak na članak

'Spavali smo vani, Janica nije imala za kombinezon. Ja i Gips bili smo strgani, zove nas pijani tip...'

O posebnom odnosu i respektu prema moru, koje je u njegovom ludom životu imalo ulogu važnu kao i planine i ledenjaci na kojima se borio za najveće svjetske domete, Kostelić je progovorio u životnoj priči koju ispričao novinarki Dei Redžić, a iznio je detalje o najintimnijim trenucima koje su on, Gips, Janica i njihova majka Marica proživjeli i doslovno preživjeli kako bi pobijedili sustav i ušli u povijest. Prisjetio se i nevjerojatnih momenata i početka Janičinog puta u skijanju, ali i naprasnog kraja karijere koju je prekinula kada je imala samo 24 godine u najvećem vrhuncu.

Komentari 5

CH
che99
14:50 12.03.2025.

Puka je sreća da je ovakvo maltretiranje, ispunjavanje svojih , neostvarenih ambicija preko ledja djece urodilo nekim plodom, iako je Janici uništeno zdravlje...u protivnom, tu ima elemenata za zlostavljanje djece

VL
PO
potrka
17:02 12.03.2025.

Socijalna sluzba je trebala oduzeti djecu od takvih roditelja. Sluzbe su skroz zakazale.Koliko jos bolesno ambicioznih roditelja muci svoju djecu a ne uspiju. Tesko je shvatiti toliku okrutnost prema vlastitoj djeci

VL
FR
franjo
15:05 12.03.2025.

Janica treba pomoć ortopeda a Ivica psihijatra!

VL
LI
lia
18:14 12.03.2025.

Zlostavljanje djece? Hm možda u nekim slučajevima.Za mene je još okrutnije da se ih prepusti ulici ili da su cijele dane na društvenim mrežama ili da odlaze sa noževima ili drugim oružjem u školu,da se tuku ,drogiraju itd...Što mislite o tome?

VL
JU
JustinCase
15:35 12.03.2025.

Da li su uspjeli, jesu i svaka im cast, samo to moze samo najustrajnija obitelj.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.