Spava bez tableta za bolove: Odmah nas je pitao gdje mu je nogica
Kad su mu skinuli gips, Šimun je bio iznenađen i fasciniran svojim nogicama. Stalno ih dodiruje. Odmah su mu uzeli mjere za protezu, kaže majka Martina Stojanović
Komentari 14
Ovo je ipak pozitivna priča, što se iz naslova nije odmah moglo vidjeti. Nadam se da ne čekaju zadnji trenutak da mu kažu kako nogica neće biti gotova do rođendana.
srećo malena, Bravo!!!! Ovakve vijesti nam dajte. dosta mi je štrajka i vještica!
Sretno Šimune.
Covjeku skoro krenu suze u ocima. Sve najbolje!
Sretno dječak!
Velikom Lavu malom Šimunu, pobjedniku i heroju u dinamovom dresu želim iz srca Dalmacije beskrajno sritnu budućnost ma koliko to može bit ... ajde da i VL može nešto lipo napisat i objavit
Sritno Šimune...pozdrav tvojim roditeljima koji su dali lipo ime tako lipom momku...
Dusa malena :*
sunce maleno 😀❤
Sve najbolje Šimune. Ti si pobjednik!
Bravo Simune, ne brini - roda je odnijela nogice pa ce ih vratiti kad ih unaprijedi. Mali terminator. :*
Bravo Šimune,Isus je uz tebe,imaš prelijepo ime i biti ćeš dobar čovjek,sretno ti bilo i svima tvojima.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
mali VELIKI heroj