Spašena četiri Hrvata zametena u snijegu na Jahorini
Poziv za pomoć Operativno-komunikacijskom centru BiH stigao je iz Hrvatske sinoć u 21:30 sati nakon što su, zbog nevremena i snježnih padavina sletjeli s puta koji vodi prema Jahorini.
Komentari 3
Za politiku ne znam ali tko jednom prespava na jahorini u šatoru taj zna što je divljina i zima! Ja nažalost jednom jesam.
Ja sam jedan od tih koji su se zaglavili kako portal kaže. Nismo izletjeli niti išta od toga ustvari nismo mogli izvući brijeg jer nam je puknuo lanac je jednom kotaču i pri tom nam je pomogao jedan prolaznik zaustavivšii terenac crnogorskih reg. oznaka koji nas je povukao neki 800 metara uzbrdo. U ostalom nitko od nas nije zvao gorsku službu već su nas oni kasnije kontaktirali kad je sve bilo gotovo, gdje sam im svejedno zahvalio na brizi i kako je sve prošlo OK.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
BiH, RS, Hrvatska - kada ne bi bilo politike lako bi se narodi dogovili za suzivot