Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 2
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
PODRHTAVANJE U CRNOJ GORI
Povratak na članak

Snažan potres probudio uplašene ljude: 'Treslo je najmanje 30 sekundi'

Prema podacima EMSC-a do potresa je došlo u četiri sata i šest minuta u noći, a epicentar je bio 76 kilometara sjeverozapadno od Podgorice na dubini od 10 kilometara.

Komentari 3

MO
montello
14:54 14.03.2024.

Treslo jenocas pno probdio me.potres

VL
Avatar rubinet
rubinet
10:59 14.03.2024.

Nikšić? Sve se vraća, sve se plaća.

VL
TR
tratincica68
08:13 14.03.2024.

Sta brisel ne stresne malo

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.