Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 4
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Priča o prevari
Povratak na članak

Slučaj Kongo: Mama iz Zagreba vodila trgovinu djecom iz 
Konga

Kako je Adriana Sučić Roginić preko tvrtke “Moja obitelj” d.o.o. zarađivala milijune u poslu posvajanja mališana iz Afrike.

Komentari 4

Avatar smartch
smartch
15:05 12.01.2023.

Ovu temu molim lijepo obnoviti, od 2013 deset godina kasnije ljudi nisu ništa naučili.

VL
DU
Deleted user
18:00 15.02.2023.

Što država radi 10 god poslije? Ovo je bilo 2013. Što se sve, koliko njih, krije iza ove afere? Gdje nam je DORH? Rade li oni išta? Sad, po novom, nećemo ih smjeti ni spomeniti. Svete krave.

VL
IV
ivica.vranjic
11:50 19.02.2023.

200. 000 HRK? Za te pare u Međimurju dobijete cijeli razred. I manje su preplanuli...

VL
SA
Sachsenhausen
09:01 17.03.2013.

Pohvaljujem stav VL.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.