Slovenija spremna za izbjeglice ako Njemačka postroži kontrolu granica
Slovenija ima pripremljene prihvatne centre, no njihove kapacitete će zbog nepovoljnih vremenskih prilika trebati povećati zidanim objektima
Komentari 6
Slovenija nas želi navući na tanak led. Ćim austrija i Mađarska potpuno zatvore granicu Slovenija će početi sa ucjenama zbog arbitraže o Savudriji..!
Ma di će tamo 8000 ljudi, ispadat će im iz zemlje na svim granicama, više ih stane u hladnjaču nego u Sloveniju
vi ih prihvatite hrvati nece i to sto udje na silu poslacemo ih vama jer ste vi dobri mi zlocesti ,vas slovenaca i tako nema izumrli ste samo srbi i bosanci sad cete i arape dobit bit ce v ecaa demokrcija nego u americi
Mi bumo lahko žicom opasali državnu meju... sem par dužnih metrov žice i problem rešen!
Zamima me, dali je vrijeđanje slovenskog grba u avataru korisnika EUMOJCA kršenje 1. člena pravila komentiranja? U svakom slučaju je sramotno i bezobrazno!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
pa i mi se spremamo za ostanak izbjeglica. jučer su aktivirali plan H, hot-spot. zato Ostoja Ranković priprema kamp u Slavonskom Brodu.