Slovenija nezadovoljna odlukom o teranu, evo koga krive
'Odluku ćemo potanko proučiti, kao i sve diplomatske aktivnosti vezane na taj slučaj', kazao je ministar Logar.
Komentari 9
Jeli ima tko u ovoj vlasti da lupne šakom o što i kaže zlovenci a od danas radimo reciprocno prema vašim građanima kao što i vi radite našim - izmišljanje prometnih prekršaja i slicno. Slovenci su dobrodošli u Hrvatsku ali njihovim političarima treba dobra noga u guzicu i poslati ih kod prijatelja preko drine u tri p............
Jadni Slovenci dosad su izgubili sve sudske procese koje su pokrenuli protiv Hrvatske.Koji apsurd kad kažu da je Varaždinsko zelje njihovo.
koja je slijedeca tuzba od nasih prijatelja.?
nema veze s koje strane "meje" dolazi,bitno je da je dobar...
U startu je pogriješila EK kad je progutala udicu Slovenaca dozvolivši im da zaštite sortu vina. Sorta se ne može štititi. Štiti se samo položaj. Kako bi bilo da Francuzi zaštite Merlot? Smjeli bi ga proizvoditi samo Francuzi.
A jel uopće u pitanju ista sorta vina ? Ak je, ne razmem gdo je tu bedast.
Terrano vino italiano ignoranti slavi
Život damo, teran ne damo!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ovo mi je uljepšalo dan .Slovenci imaju neke čudne komplekse .